Pierwszy numer "Reklamowej Gazety Telewizyjnej" wydawany przez Agencję COMSOFT Sp. z o.o. ukazał się 1 września 2006 r. Wówczas był to 8-stronicowy tygodnik ukazujący się w Tychach. Dziś gazeta jest dwutytułowa („Gazeta Kobiet” drukowana na odwrocie „Gazety Telewizyjnej”), ma 28 stron i ukazuje się w 4 powiatach: tyskim, bieruńsko-lędzińskim, mikołowskim oraz pszczyńskim. 

 

 

Możemy śmiało powiedzieć, że dzięki determinacji i wnikliwej analizie potrzeb klientów te 11 lat uplasowało nas na na czołowym miejscu wśród bezpłatnych gazet. Wierzymy, że nasza praca przekłada się na wizerunek klientów, a ich zadowolenie oraz stała współpraca potwierdza, że można śmiało powierzyć nam każde zlecenie.

 

Drodzy Czytelnicy. Dzięki reklamom zamieszczanym w gazecie macie dostęp do bezpłatnego programu telewizyjnego, a także bieżących informacji o wyprzedażach, ofertach, promocjach lokalnych sklepów, usług medycznych, firm motoryzacyjnych, salonów fryzjerskich, kosmetycznych, programach lokalnych przedszkoli i wielu wielu innych...

 

Dziękujemy Wam również za liczny udział w konkursach z cennymi nagrodami, których nie byłoby bez sponsorów -reklamodawców.

Chcemy stale zmieniać się dla Was i spełniać Wasze oczekiwania. Dlatego jeśli macie jakiekolwiek uwagi i sugestie prosimy piszcie do nas.

O nas

App Com

Agencja Reklamowa COMSOFT Sp. z o.o. © 2018

43-100 Tychy, ul. Fabryczna 11, NIP 6462937827, Regon 361458133, Nr KRS: 0000557159